Casino Euro
Odbierz
za darmo!
25€

Fakty O Compulsive hazardem. to leczyć?

Compulsive hazardowych jest stopniowe zaburzenia zachowania, w których dana osoba ma niekontrolowane zaniepokojenie i apelujemy do Gamble, emocjonalnego uzależnienia od hazardu i utraty kontroli. Compulsive hazardu jest traktowane jako forma uzależnienia. Compulsive hazardu jest chorobą: nawrót po leczeniu jest realnym zagrożeniem.

Gra

gra jest w każdej chwili zakład pieniędzy lub miejsce coś wartości ryzyka nadzieję na wygraną coś z większą wartość. Granie staje się problemem w każdej chwili to negatywnie wpływa na wszelkie aspekty swojego życia. Gry hazardowe długi, może niekorzystnie wpływać na jej stabilność finansową, przyczyną problemów z życia rodzinnego i zawodowego, a niektóre osoby zachęty do angażowania się w nielegalną działalność, w tym wywiad, jako sposób ich pokrycia straty. Hazard może rzeczywiście stać się zagrażające życiu choroby.

Pieniądze

Czy muszę postawić z pieniędzmi, aby mogła być ona uważana hazardu. Choć większość ludzi grać za pieniądze, inne rzeczy, które zakład z własnych, takich jak płyty CD, biżuterię, odzież lub coś innego. To nie jest kwota pieniędzy lub wartości przedmiotu, że istnieje ryzyko utraty tego, czy jesteś hazardu. Ludzie, którzy grać więcej niż ryzyko utraty pieniędzy lub rzeczy, które posiada lub wartości. Mogą one zdradzać zaufanie bliskich przez concocting oburzającymi leży, gdzie stracił pieniędzy poszła.

Anonimowy

Leczenie opcje psychoterapii indywidualnej i grupowej, a self-help wsparcia grup, takich jak Gamblers Anonymous. Gamblers Anonymous następuje tego samego schematu, Alcoholics Anonymous, w tym samym 12-kroku program leczenia. W Gamblers Anonymous pojęcia, że jest compulsive Gamblers są bardzo chorzy ludzie, którzy mogą odzyskać, jeżeli będą zgodne z ich najlepszą zdolność prosty program, który okazał się udany dla tysięcy innych kobiet i mężczyzn z hazardem lub kompulsywne hazardu problemu. Nasze doświadczenie pokazało, że Gamblers Anonymous Program zawsze działa na każdą osobę, która ma chęć zaprzestania hazardu.

Informacje

24-godzinny poufne HelpLine1-888-ADMIT – IT (1-888-236-4848) Jeśli szukają informacji na temat problemu z hazardem, możesz zadzwonić HelpLine lub wysłać wiadomość. Nie ma znaczenia, jeśli szukasz informacji dla siebie lub kogoś innego, ale mam tylko to, czego potrzebujesz. HelpLine przewiduje 24-godzinny telefon zasięgu, wspomagające interwencyjnych i zasobów informacji i skierowań do osób szukających pomocy w zakresie problemów z hazardem. GAM-anon udziela informacji i pomocy dla członków rodziny lub przyjaciół Compulsive Gamblers.

Wnioski

Compulsive hazardu jest problemem, który istnieje w innych krajach oraz w Stanach Zjednoczonych. Jednak, podobnie jak inne uzależnienia, kompulsywne hazardu jest diagnosable i leczyć. Jeżeli nic innego nie ", co jest potrzebne", mówią eksperci, "jest większa świadomość społeczną, że kompulsywne hazardu stanowi poważny problem."

Zobacz także

  1. Patologicznym hazardem Przyczyny Symptomy Leczenie Informacje
    patologiczna gra musi grać z coraz większych nakładów finansowych w celu osiągnięcia pożądanych emocji. Patologicznym hazardem jest niespokojny lub drażliwość, gdy próbujesz ograniczyć lub ...
  2. Jak zatrzymać Compulsive Gambling Online
    Problem lub kompulsywne hazardu zawsze problem wśród dorosłej populacji. Ale dziś, nastoletnich hazardu, raz na drobne problem dla rodziców, jest coraz zjawisk ze względu ...