Odbierz
za darmo!
25€

Gambling Addiction – przyczyny i objawy

W poprzednich dniach, Gamblers wykorzystane do trek do Las Vegas czy Atlantic City, w celu znalezienia prawdziwych działaniach garnąć. Teraz scenariusz jest całkowicie zmieniony. Gamblers można odnaleźć prawdziwą emocji w ich rodzinnych te dni.

Dziś zalegalizowane hazardu stał się jednym z ich szybkiego rosnące gałęzie przemysłu w Ameryce. Stale rosnąca popularność tej gry dokonał większości osób związanych z tym przemysłem robią olbrzymie pieniądze.

Niestety, hazardu stała się rodzajem uzależnienia dla większości ludzi, którzy biorą udział w tej grze. Ludzie mogą patrzeć na tę grę jako poszukiwanie przyjemności zachowanie, ale czasami staje się naprawdę trudne do pozbycia się tej działalności, lub nawet uniknąć pewnego rodzaju emocjonalny ból.

W szerszej perspektywie, uzależnienie od hazardu jest to rodzaj zachowania, które prowadzi do poważnych zakłóceń w każdej dziedzinie życia. One mogą cierpieć z jednego fizycznego, społecznego i zawodowego, nawet obszarze.

Według American Psychological Association, kompulsywne hazardu mogą być zaliczane lub określone jako rodzaj zaburzenia psychicznego impuls kontroli. Jest to także określane jako typ choroby przewlekłe i stopniowe to zarówno diagnosable i leczyć. Według badań, około 2 do 4 procent Amerykanów już opracowała nałogu hazardu.

Oto kilka przyczyn uzależniających gier hazardowych:

Przyczyny patologicznego hazardu są Nie wiadomo jeszcze. Jednak badania mają wiele uwag i doszli do następujących wniosków:

a) Nadmierne narażenie na gry hazardowe w pewnych okolicznościach, w których jest to doceniane.

B) większą pojemność do samokontroli oszustwa.

c) państwo uczucie tolerować takich jak depresja, bezradność lub winy.

An karciarz uzależniony będzie wykazywać następujące objawy:

a) Lying

b) Kradzież pieniędzy

c) Nadmierne zadłużenie pieniędzy.

d) Utrata kontroli.
< br /> e) Escapes

f) nielegalne

g) Tolerancja

h) Wycofanie

i) większe ryzyko znaczących stosunków

j) ratowania

k) Preoccupation

Stan zaniepokojenie występuje, gdy gracz stale myśli o hazardu. Poszczególne maja przypomnieć jego doświadczeń w przeszłości. Życie w karciarz dostaje ograniczony do hazardu i inny sposób na zdobycie pieniędzy na gry hazardowe. W hazardzista w tej fazy mogą wydawać pieniądze, które jest przeznaczone dla innych celów, w celu spełnienia satysfakcji zdobyte przez hazardu.

A) często staje się karciarz tolerancyjny z hazardem. Tu potrzebna jest dobra kwota pieniędzy w gambler.

B) zatrzymania nagle hazardu może doprowadzić do wycofania. Proces ten może spowodować wiele drażliwość, gdy osoba stara się grać mniej lub zamknąć hazardu.

C) Uzależnienie od hazardu może doprowadzić do leżącego do znajomych, członków rodziny i blisko nich i drodzy.

d) karciarz traci kontrolę nad swoim uzależnieniem od gier hazardowych.

gra nie jest dobre dla indywidualnego życia. Wprowadzenie uzależnionych od tej gry może być o wiele złych skutków. Oto niektóre z problemów, dana osoba może wchodzić z powodu hazardu.

A) Utrata pracy lub bezrobocia

b) Dłużne

c) Postępowanie upadłościowe

d) Oszustwo

e) malwersacji

f) Fałszerstwo

g) angażuje się w przestępczości

h) nakaz

i) uwięzienia

j) Słabe zdrowie fizyczne i psychiczne

k) Próby samobójcze

Jeśli chcesz pozbyć się nałogu, to jest bardzo ważne, aby szukać profesjonalnej pomocy. Możesz przejść do różnych terapii pozbyć się nałogu hazardu.

Zobacz także

  1. Patologicznym hazardem Przyczyny Symptomy Leczenie Informacje
    patologiczna gra musi grać z coraz większych nakładów finansowych w celu osiągnięcia pożądanych emocji. Patologicznym hazardem jest niespokojny lub drażliwość, gdy próbujesz ograniczyć lub ...