Casino Euro
Odbierz
za darmo!
25€

Gambling Pomoc – Jak zatrzymać gra!

Gambling można zdefiniować, jako szansę na grę o stawkę. Gambling występuje w wielu formach, najczęściej koni i psów utworów, off-track-zakłady, loterie, kasyna, bukmacherską, karty pokoje, bingo i giełdzie.

Dla niektórych gier hazardowych jest zabawne i nieszkodliwe formę rozrywki, ale dla innych staje się patologiczne uzależnienie, które nie wydają się zatrzymać!

Obecne szacunki wskazują, że trzy procent dorosłej populacji czeka poważny problem z hazardem, które w wyniku znaczące zadłużenie, rodziny zakłóceń, utraty miejsc pracy, działalność przestępczą lub samobójstwo.

Więc, co powoduje, że jest to ktoś Gamble ich oszczędności całego życia daleko, straci pracę, i zniszczyć ich rodzin?

Cóż, zwolennicy tej choroby teoria ma jakiś związek próbował kompulsywne hazardu na nieuleczalną chorobę mózgu. Jednak jest to niemożliwe do zrobienia, ponieważ ich zależność od czynników chemicznych brakuje. Innymi słowy, czy mają nam wierzyć, że istnieje chemicznych w uchwyt maszyny w kasynie, że osoby uzależnione do hazardu? Oczywiście nie!

Te wskazują także wnioskodawcom model trzech faz, które są związane z hazardem uzależnienia, które są następujące:

Zwycięskie etap – Gamblers duże doświadczenie wygrać – albo serię zwycięstw – że pozostawia im nieuzasadnione optymizmu ich wygranej będą kontynuowane. Prowadzi to do nich, gdy czują się wielkie emocje hazardu, a oni rozpocząć zwiększenie ilości ich zakładów.

W utraty fazy – Gamblers często rozpoczyna chwalenie o wygrywa one miały rozpocząć hazardu sam, pomyśl o hazardu i zaciągania pożyczek – legalnie lub nielegalnie. Zaczynają leżącej do rodziny i przyjaciół oraz stać się bardziej nerwowy, niespokojny i wycofane. Ich życie staje się bardziej do domu nieszczęśliwi, i nie są w stanie spłacać długów. W Gamblers rozpocząć "Chase" swoich strat, wierząc, że musi wrócić jak najszybciej do odzyskania swoich strat.

W fazie desperacji – Istnieje wyraźny wzrost czasu spędzonego hazardu. Jest to towarzyszy skrucha, obwinianiu innych i alienacji rodziny i przyjaciół. Ostatecznie, w Gamblers mogą brać udział w nielegalnym działaniom w celu sfinansowania ich hazardu. Mogą one doświadczenie beznadziejności, myśli i próby samobójcze, aresztowań, rozwód, alkoholu i / lub innych narkomanii, podział lub emocjonalny.

Więc dlaczego wybrać kogoś innego nałogu hazardu i dlaczego nie mogą one stop hazardu? Wybór uzależnienia jest zwykle zachowanie nauczyłem od rodziny, przyjaciół lub okolicach. Jednak to nie to, co powoduje, że przymus!

Podobnie jak w przypadku innych uzależnień, do przymusu ogólnie sprawia, że ludzie czują się lepiej i szczęśliwsi, a to od nich odwraca ich emocjonalny ból. Dlatego, gdy ktoś realizuje są szczęśliwsi, kiedy hazardu, uzależnienie zaczyna. Dla niektórych jest to lepsze rozwiązanie niż stoi ich emocjonalny ból, choć zawsze kończy się klęską.

Kluczem do zakończenia nałogu hazardu jak z jakiegokolwiek przymusu niekoniecznie jest skupienie się na fazach stwierdzono powyżej, lecz do wykrycia i usunięcia emocjonalny ból i traumy, które spowodowały, że w pierwszej kolejności.

Poświęć chwilę i odkładasz do emocji czujesz z toczenia kostce lub wprowadzenie tego zakładu i zadać sobie pytanie, pytanie, co emocjonalny ból czy odrywaja was od hazardu i dlaczego czujesz się szczęśliwszy?

Przystanek Aby Twoja Gambling Addiction Subskrybuj do mojego Free E-Przewodnik

Pomoc Addiction

Zobacz także

  • You Won't Go Back to gra przez ból Remembering Your Addiction
    Jakie są rzeczy, które można zapamiętać, zanim zdecydujesz się wrócić do gry hazardowe kasyna po miesiącach pobytu dala? Dobrze jest wiele rzeczy, które powinny ...