Odbierz
za darmo!
25€

Portret gracza ruletki

Każdy z nas na pewno jak był dzieckiem powtarzał taką formułkę: jak będę bogaty……. albo jak dorosnę…… Wszyscyśmy dorośli już i jakoś nic rewelacyjnego się nie stało, wręcz przeciwnie – doszły obowiązki, odpowiedzialność i nowe wyzwania. Mało kto jednak sprawdził co będzie, gry stanie się bogaty i wielu z nas marzy o tym cały czas.

Dlaczego toto lotek przyciąga co tydzień tylu ludzi do kolektur, dlaczego tracimy pieniądze na gry interaktywne? Cały czas wierzymy, że przy odrobienie szczęścia uda się nam spełnić marzenia z dzieciństwa. Bogactwo kusi i nęci. Wielu potrafi zaryzykować w kasynie, bo szansa na zysk jest duża.

Portret psychologiczny osób grających na przykład ruletkę, czy inne gry hazardowe jest bardzo zbliżony w większości przypadków. Chęć zdobycia dużej ilości pieniędzy, dusza ryzykanta, odwaga – to przymioty typowego gracza. Ze wszystkich wybieranych gier hazardowych ruletka jest najpopularniejsza i najbardziej rozpoznawana, jej odmiany: europejska, amerykańska. Idealnie podzielona plansza w kształcie koła na 37 lub 38 pól wraz z zerem, bądź dwoma zerami.

Tak jak koło się kręci, tak i ta gra nie ma końca. Gdy raz zasiądziemy do ruletki, szybko od stołu nie odejdziemy. Gra jest oczywiście dla osób dorosłych, które mogą dowolnie dysponować pieniędzmi. Ostatnio na rynku można zauważyć zabawkowe ruletki dla dzieci. Są sprzeczne opinie na temat pokazywania tej gry dzieciom. Jest także wielu dorosłych, którzy nie wiedzą jak gra się w ruletkę – i może to właśnie jest dobre dla nich i dla ich otoczenia.

Zobacz także

  1. Dlaczego warto grać w gry hazardowe?
    Hazard stał się bowiem rozrywką dwudziestego pierwszego wieku, jest lubiany i oblegany przez tłumy graczy, zarówno tych początkowych, jak i zaawansowanych, którzy z kasynem online ...